מאמרים מועדפים

מיתת המיטה הלסבית- ייעוץ מיני בקרב בנות זוג לסביות

6/10/2019

1/10
Please reload

מאמרים אחרונים
Please reload

ארכיון
Please reload

החשק המיני שלה ״והוויאגרה״ הנשית

13/3/2016

 

 

 

בסרטון למעלה אני נותנת מספר טיפים שיכולים לעזור לכל אישה לשפר את החשק המיני שלה. לא מעט לקוחות מגיעות אלי לקליניקה כי החשק המיני שלהן ירד מאוד. לא מעט מהן גם שאלו אותי על על הויאגרה הנשית״, כלומר תרופה לחשק המיני של האישה .

 

לפני כמה חודשים מנהל המזון והתרופות האמריקני אישר את ״הוויאגרה הנשית״ הפליבנסרין או בשמה החדש אדאי, תרופה המיועדת לשיפור החשק המיני אצל האישה. אך לצערי האפקט הוא לא חד משמעי, ראשית קחו בחשבון שאותה ויאגרה שונה מתרופת ה״קסמים״ של הגברים הסובלים מבעיות בזקפה. בניגוד לוויאגרה הגברית שמעוררת את הזקפה תוך 20 דקות ולאחר נטילה של רק כדור אחד, האישה צריכה ליטול את האדאי על בסיס יום יומי.

 

אך מעבר לכך, אם החשק המיני שלכן עולה, תוכלו לדעת רק לאחר שבוע או שבועיים, ובמידה ולא יהיו לכן תופעות לוואי כמו סחרחורות או לחץ דם נמוך. את התרופה הזו צריך גם להמשיך לקחת על בסיס קבוע, כלומר יום יומי. בכל מקרה התרופה עדיין לא הגיע לישראל!ֿ וגם בארצות הברית היא מאוד יקרה, אז עד שמשהו יגיע אלינו מבית המרקחת, כדאי לדעת כי לא הפתרון היחידי שיש לחשק המיני של האישה. אני רוצה לתת לכם היום מספר דרכים שיכולים לעזור לשפר את החשק. מוכנים?

 

ההמלצה הראשונה שלי היא לגשת או לרופא/ת המשפחה או לגנקולוג/ית להתייעצות. לפעמים השינוי בחשק המיני נובע כתוצאה משינוי הורמונלי, לידה, או בתקופת גיל המעבר או אפילו כתוצאה מניטלת גלולות או תרופות אחרות, לכן התייעצות עם רופא יכולה מאוד לעזור.

 

המלצה שנייה שלי מתבססת על ההבנה כי ההנאה והחשק המיני של האישה תלויים הרבה פעמים גם ביכולת שלה להיות נוכחת ברגע!  כשאנחנו לא מוטרדות אפשר לתת לדמיון, למחשבות הארוטיות והפנטזיות המיניות שלנו להיות פעילים, ולהעלות לנו את החשק. רק נשאלת השאלה איך עושים את זה? כי אנחנו מאוד עסוקות ולפעמים גם מוטרדות. לפעמים מספיקה כוס יין אחת או אמבטיה ארוכה וחמה, ומוזיקה טובה! כלומר כל מה שמרגיע אתכן. למעשה כל פעולה שתסמל לך שפה ניגמר היום העמוס, ועכשיו זה זמן מנוחה ורגיעה, יכולה לעזור. ממצב של רגיעה הרבה יותר קל  להרגיש מינית ובכלל להרגיש את החשק שלך.

 

למי שפעולות אלו לא עוזרות, אני ממליצה לאמץ בסוף היום, לפחות פעמיים בשבוע, אימון ספורט כמו הליכה של חצי שעה, או פילאטיס כיוון שזה עוזר לנקות את הראש. אפשרות נוספת היא תרגול של יוגה, תרגול זה עוזר לנו להבין כיצד לנשום נכון, להתחבר לגוף שלנו, ולהתנתק מהעולם החיצוני. בקיצור, כל מה שאישה צריכה בכדי להיות נוכחת ברגע ומחוברת לתחושות בגוף שלה וכמובן לגבר או לאישה שלה!

 

חשוב לי גם לציין כי לא תמיד צריך לחכות שהחשק המיני שלנו יעלה בכדי להיכנס למיטה עם בן הזוג שלנו (או בת הזוג). לפעמים זה קורה במהלך המשחק המקדים, בעיקר עם הוא איטי, חושני, ומענג. רק זכרו שחובה לקחת את הזמן ולענג זה את זו לאט לאט, בין עם זה על ידי עיסויים או נשיקות, מין אוראלי או כל מה שעולה לכם

בראש, אתן תופתעו לגלות איך החשק שלכן מתעורר ועולה ועם כל נגיעה.

 

אם יש לכם שאלות אתם מוזמנים ליצור איתי קשר ולהגיע לפגישה בקליניקה שלי בתל אביב

drsvarod@gmail.com.

Please reload

חיפוש לפי תגיות
עקבו אחרי
  • Wix Facebook page
  • Instagram Social Icon
  • Wix Twitter page