top of page

מאמרים מועדפים

מאמרים אחרונים

אני מכור לסקס

לאחר שפרסמתי כתבה במאקו גברים (הקישור למטה) בנושא התמכרות לסקס כתבו לי הרבה גברים בבקשה לייעוץ ועזרה. התמכרות לסקס בדרך כלל נפוצה בקרב גברים ולא נשים. אך חשוב לי לציין כי לא כל מי שאוהב סקס ומחליף בנות זוג מכור. מי שמכור למין או סקס חש כי יש לו חשק מיני חריג בעצמתו, וההתמכרות למין מוציאה אותו משליטה, הוא פשוט לא יכול לשלוט בהתנהגותו שלו. הוא כל הזמן מחפש את הסקס הבא, ועם מי לקיים יחסי מין, זה יכול להיות גם כרוך בהוצאות כספיות עצומות.

ההתנהגות היא כפייתית וכל הזמן מסלימה כלומר התמכרות לסקס שולטת בחייו של המכור. הרבה גברים המכורים לסקס כן מנהלים מערכות יחסים רגילות אך הם מיומנים בהסתרת ההתנהגות מהאישה, החברים והמשפחה. המונולוג הבא שנכתב בגוף ראשון על ידי עידו, המצהיר כי הוא מכור לסקס, ממחיש בדיוק מה עובר על המכורים לסקס. עידו בן 45, גרוש עם שני ילדים, שלח לי את המונולוג הזה לאחר שקרא את הכתבה שלי במאקו. הוא ביקש שאפרסם אותו באתר שלי בכדי לחלוק מה עובר עליו, ולעזור לאחרים:

מונולוג של מכור

“הכל התחיל כשאיבדתי את הבתולים בערך בגיל 18 לזונה, זה פשוט הסיר את המעצור לסקס בכסף, הייתה פתאום הבנה שזה לא כזה נורא כמו שחשבתי, שזה אפילו דיי פשוט, עושים שיחת טלפון, מגיעים משלמים מזיינים והולכים. ואז אחרי פעם אחת, הגיעה הפעם השנייה והשלישית. ואז זה נראה בצורה של דרך חיים, במקום ללכת למועדונים ולהתחיל עם בחורות בתקווה לסקס

הדרך הקלה קרצה לי, עושים קצת כסף, ומהמשכורת החודשית מפרישים קצת לסקס. אבל אז מתחילות תחושות של רצון ״לחקור ״ יותר, לנסות יותר, לגוון, לא ללכת לאותה בחורה, לנסות עוד אחת, לעבור ממכון למכון, ופתאום אתה מגלה מסאז׳ עם הרפיה, ואתה מספר לעצמך שזה סבבה, כי אתה מקבל בעצם מסאז׳, ומפנקים אותך בסוף.

הבעיות מתחילות כשאתה לא חושב על הסכום החודשי שאתה מוציא, אלא על ה-200 שקל שאתה משלם להרפייה או לזונה. זה התחיל במחירים של 200 ואחרי שאתה מתחיל לרצות יותר ויותר, אז אתה מתפשר, ופתאום יש אופציה ב 300-400 שקל ואתה אומר יאללה זה לא הבדל גדול, והמספרים מתחילים לצמוח. אחרי תקופה התחלתי גם להיכנס לאתרי צ׳אטים ולהציע לבחורות וגם בחורים כסף, בחורות או בחורים שהיו אומרים כן הבינו טוב מאוד על מה מדובר, ומשם השיחה היתה זורמת, ואז המחיר שוב מתחיל לעלות כי מדובר בבחורה פרטית , כזו שלא עושה כל אחד, והיא לא תשכב בשביל 200-300 שקל כי זה הרגשה זולה, אז היא מבקשת 500-700 שקל והפיתוי של בחורה פרטית או סטודנטית או אם חד הורית שצריכה עזרה כספית, מתחיל וכמובן שמהר מאוד זה הופך להרגל של מחיר של 700 שקל . וכשאתה רגיל אז שוב אתה חושב על ה-700 ולא על האלפים שאתה מוציא בחודש.

כשאתה מתמכר אז הכל מדליק אותך, אתה לא יכול להתעלם כמעט מכלום, אתה מתחרמן ממחשוף, מאישה מתכופפת, מפרסומת בטלוויזיה ,סרט, וכל דבר כמובן שמיני באופן ישיר. אבל ההרגשה שעוברת בוורידים היא הרגשה של צורך לסיפוק , אי אפשר לחכות, זה אומר שאם עכשיו הגיעה לקוחה עם מחשוף מטורף וזה בדיוק מה שאני אוהב, אז יש 2 אפשרויות או לרוץ לשירותים הקרובים ולאונן, או ללכת לזונה.

לפעמים הייתי מוצא את עצמי עוצר את העבודה, נוסע לזונה וחוזר לעבודה. שאתה מכור יש לך סדר יום בסיסי שהוא די קבוע, אתה מאונן על הבוקר ולפני השינה. כי ככה אתה פותח וסוגר את היום. לפעמים שמקבלים בשורה לא טובה ,או שהמצב רוח לא טוב , אז ישר רצים לבחורה, והטלפון שלך מלא בבחורות, זה כבר לא בעיה להשיג באופן מיידי. מתחילים להיות אובססיביים, רושמים ל 3-4-5 בחורות בתקווה שאחת תהיה זמינה, הנפילה ממשיכה בהרגשה שהבחורות נותנות לך, כי לפני הפגישה הן יעריצו אותך, יגידו לך כל מה שאתה רוצה לשמוע כי הן רוצות את הכסף. אתה מגיע, משלם ,מקבל את הטיפול המתאים אבל שאתה גומר, הכל נעלם, ואז אתה כבר מבין שהכסף ששילמת לא שווה את התמורה, שבעצם הכל מזויף, החלום נשבר ועכשיו חוזרים למציאות, וחוזרים לכל הבעיות, אבל אתה לא יודע להתמודד עם הכל במכה אחת.

אתה מפתח תלות ביחסי המין, אתה לא עושה את זה להנאה, אתה הופך את זה לצורך, ושאתה מתרגש לסקס רגיל ,ולתנוחות רגילות אז אתה מתחיל לחקור יותר לעומק, כי הריגוש צריך להפתיע כל פעם מחדש. אז מתחילים לנסות סאדו, שולט, ונשלט, והכל עובר לידיים אחרות, ופתאום אתה מרגיש שצריכים אותך, שמשתמשים בך ויש לך תכלית מסוימת, אבל המחיר שוב עולה. ככל שהריגוש מיוחד המחיר מיוחד.

אחרי סאדו אתה מנסה את אותו בני המין, כי משהו חדש צריך לקרות. הדרך להתמודד עם זה היא קשה, אתה לא יכול להגיד לאף אחד שאתה משלם לסקס , זה לא משהו שמדברים עליו, הרי זה בושה לגבר שלא יכול למצוא זיון לבד ,אלא צריך לשלם. וגם עניין התדירות הוא בעיה, כי אף אחד לא יקבל את הכמות ורק יעבירו ביקורת ויחשבו שאתה סוטה. הפחד מלהיות סוטה דוחף אותך להתכנס בתוך עצמך, כי אתה היחיד שמבין את הדרישות שלך. בעיה נוספת היא במציאת בת זוג, כי כל החוויות וכל הריגושים לא יכולים להתבטא אצל בחורה שמחפשת מערכת יחסים רגילה. ושאתה יוצא עם מישהי אתה לא יודע באיזה שלב להגיד לה שאתה אוהב לצרף אישה או גבר, או שהיא תלבש סטראפ און, ואפילו דברים פשוטים של שיחות מלוכלכות.

הבעיה היא שאם תגיד בהתחלה אז תפספס מישהי שמתאימה לך ואם לא תשתף את זה בהצלחה אז אתה יכול להיכנס למערכת יחסים עם בחורה ונילית שלא תבצע את הפנטזיות שלך, ואתה נאלץ לחפש את זה במקומות בחוץ ולבגוד. השאלה הגדולה היא איזה אחוז השפעה צריך לתת לסקס בבחירת בת הזוג שלך? ואיפה נמתח הקו אדום בגבולות הסקס ובבחירת מערכת היחסים.

ברגע שאתה מכור הדרך לבגוד קצרה מאוד. כי גם הגיוון הוא משהו שחסר למי שמכור, השגרה זה לא משהו שאפשר לחיות איתה, אתה רוצה כמה שיותר אופציות כי כל בחור/ה זזים אחרת, נראים אחרת, ונהנים אחרת.

אולי מערכת יחסים פתוחה היא המתכון להצלחה ? ״

עידו הגיע אלי לפגישות ייעוץ לאחר הווידוי יחד אנחנו מדברים ומגלים את הסיבות שהביאו אותו ״להתנחם״ בסקס ועל קבלת דרכים חלופיות ובריאות יותר להתמודד עם רגעים קשים ולא על ידי סקס .

לשאלות וייעוץ אתם מוזמנים לפנות אלי 0523893936 או drsvarod@gmail.com

מאקו גברים: כך תדעו אם אתם מכורים למין http://www.mako.co.il/men-sex/Article-18e776c9ee81351006.htm

ארכיון

חיפוש לפי תגיות

עקבו אחרי

  • Wix Facebook page
  • Instagram Social Icon
  • Wix Twitter page
bottom of page