top of page

מאמרים מועדפים

מאמרים אחרונים

בעיות מיניות נפוצות במיטה

סקס, נשים וגברים: בעיות מיניות נפוצות במיטה

שאלו אותי לאחרונה מה הן הבעיות הכי נפוצות במיטה, הבעיות בהן אני כל הזמן נתקלת בזמן הייעוץ בקליניקה. וגם איך ניתן לפתור אותן. הפעם החלטתי להתמקד בבעיות הכי נפוצות אצל נשים וגם אצל גברים וכמובן לעזור לכם להבין איך ומתי אפשר להתגבר על הבעיות לבד ומתי מומלץ לגשת לייעוץ.

נשים

אי יכולת להגיע לאורגזמה בזמן חדירה

קדום כל אני רוצה אציין כי נשים לא מעוצבות לגמור תוך כדי חדירה. אני לא אומרת שזה לא אפשרי, כי זה כן, אבל אני כן אומרת שזה דורש היכרות עם הגוף שלך וגירויים המיניים. להגיע לאורגזמה תוך כדי סקס, זה לא בדיוק משהו שזורם לכולן בקלות, והסיבה העיקרית היא המיקום של האזור הכי רגיש בגוף האישה. האורגזמה בדרך כלל מגיעה על ידי גירויי ממוקד וממושך באזור הדגדגן. אם תשימו לב, בזמן החדירה אזור זה לא משתפשף ולכן קשה לרוב הנשים להגיע לשיא. עכשיו שהבנו שרוב התנוחות לא גורמות לשפשוף באזור זה, בואו נלמד איזה תנוחה כן: התנוחה בה האישה יושבת על הגבר. בתנוחה זו כל אישה יכולה להטות את גופה מעט קדימה ולהוביל לגירוי דגדגני בזמן הסקס.

חשוב לדעת: לא להפריע לקצב שלה, כלומר לא תמיד צריך לנוע אתה. מומלץ בכל תנוחה להוסיף גירוי דגדגני על ידי מגע של אצבעות או צעצועי מין רוטטים.

כאבים בזמן החדירה

בעיה מאוד נפוצה אצל נשים ועליה אני שומרת הרבה מנשים המגיעות אלי לקליניקה. לרוב זה קורה בגלל יובש בנרתיק, המגיע לאו דווקא מסיבה רפואית, אלא מחוסר משחק מקדים וגיורי מיני מעצים לפני החדירה. סקס ללא כאבים דורש הרבה מגע ונשיקות, מין אוראלי וגירוי המגיע עם מגע. זה מה שעוזר לנשים לחוש מיניות וגם לשחרור חומר הסיכוך הטבעי שלה -מה שמוביל גם לחדירה ללא כאבים.

חשוב לדעת: סקס לאורך זמן רב או שימוש בקונדומים עלולים להוביל ליובש באזור הפות והנרתיק ולגרום לסקס עם כאבים. מומלץ תמיד להוסיף חומרי סיכוך או ג׳לים המיועדים לעזור לחדירה חלקה ובעיקר לשים את החומר מספר פעמים גם תוך כדי הסקס.

אם הבעיה לא נעלמת חשוב לגשת לייעוץ אצל גניקולוג/ית

גברים

שפיכה מהירה או שפיכה מוקדמת

כן כן גם גברים מנוסים יכולים להגיע למצב שבו הם גומרים ישר אחרי החדירה. נשים וגברים התלוננו בפני על עניין השפיכה המהירה וביקשו עזרה. לפתרון יעיל ומהיר אני תמיד ממליצה אוננות כחצי שעה או שעה לפני הסקס או לאחר הסקס הראשון לנוח כמה שצריך ולהמשיך לפעם שנייה או שלישית. פתרון יעיל נוסף הוא שימוש בקונדום כיוון שזה מוריד את התחושות וכמובן את הריגוש. עוד דרך שיכולה לעזור לכם להימנע מגמירה מהירה היא אימונים אישיים, כלומר בזמן האוננות תתנסו בדרכים שונות לעצור את הגירוי המיני המתעצם מרגע לרגע. אפשר לעשות זאת על ידי הפסקת המגע או השפשוף והחזרתו לאט לאט או האטת הקצב. המטרה היא להוריד את רמת הריגוש ולנסות להאריך את הרגע לפני שאתם מגיעים לשיא. אימונים עוזרים לכם להכיר את התגובות המיניות המתרחשות בגוף שלכם טוב יותר ואת היכולת לשלוט בתהליך השפיכה.

חשוב לדעת: שפיכה מהירה לרוב זה עניין של שליטה ושליטה גדלה עם התרגול. במידה ולא הצלחתם לבד מומלץ לגשת לייעוץ

אי יכולת להגיע לזקפה

נושא מאוד רגיש אצל הגבר וגם אצל האישה. כן, כתבתי נשים, כי הרבה פעמים הן אלו שלוקחות את זה קשה, מבחינה ריגשית. נשים רבות נוטות להאמין שהזקפה של הגבר קשורה באופן ישיר למשיכה אליהן, כלומר אם הוא לא מצליח להגיע לזקפה הוא לא מעוניין בה. כאשר זה לא תמיד נכון. בנוסף, לא מעט גברים התלוננו בפני שהנשים עימם הן יצאו הפכו להיות ממש לא נחמדות, ואפילו מעליבות, ברגע שזה קרה. אז קודם נשים, בבקשה לא כל בעיית זקפה קשורה למשיכה אליכן, לפעמים זה בדיוק הפוך, זה קורה בגלל שהוא כל כך רוצה אותך ומנסה להרשים. החרדה שעולה פוגעת לו ביכולת להגיע לזקפה. בנוסף, לפגוע או להעליב את הגבר שלט מצליח להגיע לזקפה, זה לא מה שיוביל לסקס מסעיר, אלא רק יעלה את רמת החרדה ויפגע לכם בחיי המין.

מה עושים? קודם כל משחק מקדים ארוך עם הרבה מגע וסבלנות יכול לעזור. חשוב גם לתקשר ולבדוק מה מגרה את הגבר שאתכם במיטה. ועוד דגש, זה להוריד את המיקוד מאיבר המין כי זה רק מעצים את הלחץ. במידה והבעיה נמשכת, אני ממליצה לפני שהמצב יוביל לחרדה גדולה יותר, לפנות לעזרה מקצועית וייעוץ מיני או בדיקה אצל אורולוג.

לשאלות וייעוץ מוזמנים ליצור איתי קשר ב drsvarod@gmail.com

ארכיון

חיפוש לפי תגיות

עקבו אחרי

  • Wix Facebook page
  • Instagram Social Icon
  • Wix Twitter page
bottom of page