אודותי

שמי שלי ורוד, אני מטפלת מינית מוסמכת המתמחה בטיפול מיני אישי וזוגי-מיני בכל מה שקשור לבעיות מיניות. אני עובדת בקליניקה בתל אביב ובקליניקה לטיפול מיני בבית החולים השיקומי רעות, בתל אביב. 

אם יש לכם בעיה המפריעה לתפקוד המיני שלכם או לזוגיות, אתם מוזמנים ליצור איתי קשר כדי שאוכל לייעץ ולעזור לכם למצוא את הפתרונות לבעיה הפוגעת לכם בחיי המין או זוגיות.

 

בעיות נפוצות בהן אני מטפלת: חשק מיני נמוך או פערים בחשקים, בעיות בתפקוד המיני אצל גברים, כגון שפיכה מהירה או אי יכולת להגיע לזקפה, חרדת ביצוע, ובעיות ביצירת אינטימיות. בעיות בתפקוד המיני אצל נשים כגון כאבים בזמן חדירה או קיום יחסי מין בעקבות כאבים, ירידה בחשק המיני, אי יכולת להגיע לאורגזמה ועוד. 

 

אני עובדת גם עם גברים או נשים שאינם חשים מיניים או מחוברים למיניות שלהם, ונותנת מענה טיפולי לגבי בעיות המתקשרות להעדפות זוגיות השונות מהנורמה החברתית, אני גם מטפלת בזוגות המתמודדים עם קשיים בעקבות יחסים לא מונוגמיים (פתיחת הזוגיות), פוליאמוריה, וכו'.

אני יודעת שמיניות ויחסי מין זה נושא מאוד אישי ורגיש, המידע העובר אלי בקליניקה נשאר תמיד חסוי. ויותר מזה, בקליניקה יש לכם הזדמנות לדבר על הכל בפתיחות ובנינוחות. הטיפול מותאם לפי הצרכים והעדפות המיניות שלכם וללא כל שיפוטיות.  

השכלה והתמחות

לימודי תואר ראשון בפסיכולוגיה ותואר שני בפסיכולוגיה קלינית -התמקצעות בטיפול זוגי ומשפחתי (אונ׳ שיקאגו ללימודי פסיכולוגיה-קמפוס לוס אנג׳לס). הרחבתי את הידע במיניות וסיימתי תואר נוסף המתמקד רק בהתנהגות מינית (תואר שלישי במכון לחקר מיניות-תואר הנלמד ומוכר במדינת קליפורניה).

לימודי תעודה בקורס -מין, מיניות ומה שביניהם (מרכז האקמי ללימודי המשך בפקולטה לרפואה ע״ש סאקלר-אוניברסיטת תל אביב).

ההתמחות שלי נעשתה בארצות הברית במדינת קליפורניה במקלט שיקומי לצעירים הנקרא קובננט האוס.

 

-התמחות נוספת נעשתה בישראל בבית החולים השיקומי רעות, במרפאה לטיפול מיני וזוגי בהשגחת פרופ׳ רפי חרותי.

תעודות והסמכות

מטפלת מינית מוסמכת על ידי האגודה הישראלית לטיפול מיני (איט״ם)

מטפלת מינית מוסמכת פסיכו-סקסולוגיה על ידי הפדרציה האירופאית לסקסולוגיה והאגודה לרפואה מינית (ESSM)

במידה ויש לכם שאלות אתם מוזמנים תמיד לפנות אלי.

 

.   

לפגישה ראשונית עם שלי ורוד צרו קשר כאן:

פרטיך נשלחו בהצלחה! אחזור אלייך בהקדם.