אודותי

שמי שלי ורוד, אני יועצת מינית וזוגית המתמחה ביעוץ אישי וזוגי בכל מה שקשור לבעיות מיניות. אני עובדת בקליניקה פרטית (תל אביב) ובזום עם נשים, גברים, וזוגות, בקליניקה בתל אביב.

אני גם עובדת בקליניקה לטיפול זוגי ומיני בבית החולים השיקומי רעות, בתל אביב. 

אם יש לכם בעיה (קושי, או חוסר בידע) המפריעה לתפקוד המיני שלכם, אתם מוזמנים ליצור איתי קשר כדי שאוכל לייעץ לכם ולמצוא את הפתרונות לבעיה הפוגעת לכם בחיי המין או בזוגיות.

 

בעיות נפוצות בהן אני מטפלת הן  אי יכולת להגיע לאורגזמה, בעיות בתפקוד המיני אצל נשים וגברים, כגון שפיכה מהירה או אי יכולת להגיע לזקפה, חרדת ביצוע, חוסר חשק מיני, ירידה בתשוקה, בעיות ביצירת אינטימיות או מציאת בן או בת זוג, כאבים בזמן חדירה או קיום יחסי מין בעקבות כאבים (וגיניסמוס, וסטיבוליטיס), ירידה בתדירות קיום יחסי מין, דימוי גוף המשפיע על המיניות שלכם ועוד. 

 

אני עובדת גם עם גברים או נשים שאינם חשים מיניים או מחוברים למיניות שלהם, ונותנת ייעוץ לגבי בעיות המתקשרות להעדפות השונות מהנורמה החברתית, כמו , יחסים מחוץ למונוגמיה (פתיחת הזוגיות), סאדו-מאזו, וכו'.

אני יודעת שמיניות וסקס זה נושא מאוד אישי ורגיש, המידע העובר אלי בקלניקה נשאר תמיד חסוי. ויותר מזה, בקליניקה יש לכם הזדמנות לדבר על הכל בפתיחות ובנינוחות. הטיפול מותאם לפי הצרכים והעדפות שלכם במיטה וללא כל שיפוטיות.  

הכשרה ורקע אקדמאי:

אני בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה, ותואר שני בפסיכולוגיה קלינית -ההתמקצעות בטיפול זוגי ומשפחתי מאוניברסיטת שיקאגו ללמודי פסיכולוגיה, לוס אנג'לס, ארצות הברית.

את לימודי התואר השלישי עשיתי בהתנהגות מינית במכון פרטי למחקר מתקדם למיניות האדם, סן פרנסיסקו (תואר המוכר במדינת קליפורניה).

עברתי התמחות בחינוך וייעוץ מיני בלוס אנג׳לס. בהתמחות זו עזרתי בהקמת מערך כיתות לחינוך מיני, בנוסף לייעוץ פרטני לנשים וגברים בתחילת שנות העשרים שלהם.

 

במהלך השנים האחרונות התמחתי בטיפול מיני במרפאה לטיפול מיני בבית החולים השיקומי רעות, מתחת לפרופ׳ רפי חרותי.

 

אני גם מוסמכת כסקסולוגית על ידי שני האיגודים הגדולים בארופה בתחום המיניות, הפדרציה הארופאית לסקסולוגיה והאגודה לרפואה מינית. 

על המפגשים בקליניקה:

במפגשים בקליניקה אני יכולה לתת לכם מענה לבעיות שאתם חווים כדי לאפשר לכם להחזיר את ההנאה לחיי המין שלכם, להתמודד עם בעיות, ולשפר את הזוגיות.

 

במהלך העבודה המשותפת שלנו תקבלו בשלב הראשון איבחון, הסבר, ומידע חשוב ומהימן לגבי מיניות. כבר בנקודתה זאת תוכלו להבין מה עוצר אתכם או גורם לכם לבעייה בתפקוד המיני או בזוגיות.   

 

בשלב השני תקבלו ״שיעורי בית״ ועבודה עצמית כדי ללמוד איך להתגבר על הבעיה, כאשר אני ממשיכה ללוות אתכם בין מפגש למפגש ולהעניק לכם כלים טיפוליים שיעזרו לכם. 

 

אתם מוזמנים לפנות אלי עם כל שאלה וגם לקבוע פגישת ייעוץ ראשונית.

 

 

.   

לפגישה ראשונית עם שלי ורוד צרו קשר כאן:

  • Facebook - White Circle
  • Twitter
  • Instagram
  • White LinkedIn Icon
  • YouTube

​© 2020 Designed by Tamar Zelig