אודותי

שמי שלי ורוד, יועצת מינית וזוגית המתחה ביעוץ אישי וזוגי בכל מה שקשור לבעיות אינטימיות. אני עובדת עם נשים, גברים, וזוגות מכל הגילאים, בקליניקה פרטית בתל אביב.

 

אם יש לכם בעיה (קושי, או חוסר בידע) המפריעה לתפקוד המיני שלכם, אתם מוזמנים ליצור איתי קשר בכדי שאוכל לייעץ לכם ולמצוא לכם את הפתרונות לבעיה הפוגעת לכם בחיי המין או בזוגיות!

 

בעיות נפוצות בהן אני מטפלת הן בין היתר: אי יכולת להגיע לאורגזמה, בעיות בתפקוד המיני אצל נשים וגברים, כגון שפיכה מהירה או אי יכולת להגיע לזקפה,חרדת ביצוע, חוסר חשק מיני, ירידה בתשוקה, בעיות ביצירת אינטימיות או מציאת בן או בת זוג, כאבים בזמן חדירה או קיןם יחסי מין (וגיניסמוס, וסטיבוליטיס) ירידה בתדירות קיום יחסי מין, דימוי גוף המשפיע על המיניות שלכם, התמכרות לסקס או לפורנו, ועוד. 

 

אני עובדת גם עם גברים או נשים שאינם חשים מיניים או מחוברים למיניות שלהם, ונותנת ייעוץ לגבי בעיות המתקשרות להעדפות מיניות השונות מהנורמה החברתית, כמו פטישים, יחסים מחוץ למונוגמיה (פתיחת הזוגיות), סאדו-מאזו, וכו'.

אני יודעת שמיניות וסקס זה נושא מאוד אישי ורגיש, המידע העובר אלי בקלניקה נשאר תמיד חסוי. ויותר מזה, בקליניקה יש לכם הזדמנות לדבר על הכל בפתיחות ובנינוחות. הטיפול מותאם לפי הצרכים והעדפות שלכם במיטה וללא כל שיפוטיות.  

 

אני בעלת תואר ראשון בפסיגולוגיה, ותואר שני בפסיכולוגיה קלינית -ההתמקצעות בטיפול זוגי ומשפחתי מאוניברסיטת שיקאגו ללמודי פסיכולוגיה בלוס אנג'לס, ארצות הברית.

את לימודי התואר השלישי שלי עשיתי בהתנהגות מינית במכון למחקר מתקדם למיניות האדם בסן פרנסיסקו.

עברתי התמחות בחינוך מיני וייעוץ בלוס אנג׳לס. בהתמחות זו הדרכתי קבוצות לבני נוער בסיכון ועזרתי בהקמת מערך כיתות לחינוך מיני בנוסף לייעוץ פרטני לנשים וגברים בתחילת שנות העשרים שלהם. 

 

במפגשים בקליניקה אני יכולה לתת לכם מענה לבעיות שאתם חווים כדי לאפשר לכם להחזיר אתת ההנאה לחיי המין שלכם,להתמודד עם בעיות, ולשפר את הזוגיות.

 

במהלך העבודה המשותפת שלנו תקבלו בשלב הראשון איבחון, הסבר, ומידע חשוב ומהימן לגבי מיניות. כבר בנקודתה זאת תוכלו להבין מה עוצר אתכם או גורם לכם לבעייה בתפקוד המיני או בזוגיות.   

 

ובשלב השני תקבלו ״שיעורי בית״ ועבודה עצמית בכדי ללמוד איך להתגבר על הבעיה, כאשר אני ממשיכה ללוות אתכם בין מפגש למפגש ולהעניק לכם כלים טיפוליים שיעזרו לכם. 

 

אתם מוזמנים לפנות אלי עם כל שאלה וגם קבוע פגישת ייעוץ ראשונית, 

 

 

.   

לפגישה ראשונית עם שלי ורוד צרו קשר כאן:

​© 2016 Designed by Tamar Zelig