top of page

לקוחות ממליצים

חוסר אינטימיות בזוגיות

 

״אחרי 9 שנים של זוגיות עם בת הזוג שלי התחילו קשיים בנושא של סקס וחשק מיני, הרגשנו איך החוסר אינטימיות בנינו מרחיק אותנו וגורם למריבות.

ניסינו להתמודד עם זה לבד ולא הצלחנו, בגלל המבוכה התקשנו לטפל בזה ובכל זאת פניתי לשלי במבוכה מאוד גדולה. כבר בשיחת טלפון הראשונה היא הצליחה לגרום לי להרגיש שהכול בסדר ולהרגיש משוחרר.

הגענו לשלי וכבר מהטיפול הראשון הבנו שהמצב הולך להשתנות ובאמת אחרי מספר פגישות השינוי היה ניכר הרגשנו איך המערכת יחסים בנינו משתפרת. בעקבות הטיפול עם שלי הרגשנו גם איך התשוקה בנינו עולה וגם עכשיו שהמצב בנינו טוב מאוד תמיד כייף לבוא לשלי ולפרוק מדי פעם. התרגילים עם שלי מאוד עזרו והצילו לנו את מערכת היחסים. הפתיחות וההקשבה של שלי הם לחלוטין הפכו את הטיפול הזה גם לכייף.

שלי האהובה תודה רבה על העזרה שהצילה את הזוגיות שלנו״.

- ס. כ, בן 29 -

מערכת יחסים פתוחה

 

״הגענו לשלי במטרה לקבל ייעוץ לפתיחת מערכת היחסים. כבר בפגישה הראשונה הבנו שלא יכלנו לבקש יועצת יותר טובה. שלי הבינה את הצרכים של כל אחד מאיתנו ולאורך כל התהליך ידעה להגיד ולייעץ דברים שעזרו לי מאד. מעבר לפן המקצועי הנהדר והניסיון הרב, שלי גם נתנה יחס אישי, הכילה, הבינה ובעיקר בעיקר - תמכה, ולא רק רק בפגישות עצמן. תודה רבה שלי״.

 

 

- א.א, בן 35 -

משבר
 

״הגעתי לסידרה של מפגשים עם שלי ורוד בתקופה של דאון מנטלי ופיזי משמעותי שהשליך דרמטית על חיי הזוגיים והאושר הפנימי שלי. היכולת הנהדרת של שלי לקלף בזהירות את כל העכבות והמחסומים, לגעת בנקודות רגישות ולא פשוטות ולהוביל אותי לאמון מחודש ולשיפור משמעותי היא אדירה.

תודה על ההכלה, הכיוון והכלים שהעשרת אותי בחזרה לחיים זוגיים ומיניים טובים יותר.״


- י.מ, בן 50 -
 

ייעוץ אישי

 

״בימים שלא הצלחתי לעשות סדר בראש בעקבות בעיות בזוגיות ורגע לפני חתונה, ההרגשה שהקרקע נשמטת והחיים רק מפחידים פגשתי את שלי ורוד. הקול שלה, החיוך וההכוונה שלה כל אלו החזירו אותי למסלול, לעצמי. התחלתי לקבל פרופורציה והצלחתי לחשוב מה לעשות, מה הלאה. ומאז כל פעם שאני קצת שוקעת או צריכה רק קצת עידוד אנחנו נפגשות, פיזית או וירטואלית. וזה מיד עוזר. אני מודה לחברתי שהמליצה עליך. מודה עליך שלי״.

- ר.ש -

ייעוץ זוגי

 

 ״הגעתי אל שלי בעקבות 8 שנים בהן בקושי היה לי חשק לסקס. הסיבה לא היתה ברורה והרגשתי שאדם מקצועי אולי יוכל לסייע. בעלי הציע לי שנלך לפגישת ייעוץ אצלה. בד"כ כלל אני מאוד סגורה בנושא הסקס וחששתי שיהיה לי קשה לפתוח את הסיפור מול אדם שאני לא כל כך מכירה, אבל כבר בתחילת הפגישה שלי נתנה לי תחושת ביטחון והצלחתי להשתחרר בקלות מהמבוכה. שלי המדהימה עלתה על הבעיה תוך כדי הפגישה ונתנה לי את העיצה הטובה ביותר שפתרה לי את הבעיה בקלות ובמהירות. מאז חיי השתנו וחיי המין שלי השתפרו בצורה שאין לתאר.תודה רבה לך על ההקשבה, על הכניסה לפרטי פרטים, על הסבלנות ועל המקצועיות. אני מאחלת לך שתמשיכי לעזור לעוד המון זוגות שבזכותך יהיו מאושרים ומסופקים באהבה גדולה״.

 

 

- מ.ב -

סדנאות
 

״לסדנה הראשונה של שלי ורוד הלכתי בלוס אנג'לס. נכחו שם נשים מכל העולם אבל הנושאים המשותפים איחדו אותנו והבנו שכל הנשים הן אותו דבר , לא משנה מהיכן. בנות נפתחו שם וחשו ביטחון מחבק בלי שישפטו אותן, רק הזדהות והכלה. מאז אני פוקדת את הרצאותיה של דוקטור ורוד גם בארץ ומשתמשת בשירותיה לימי ההולדת שלי. אני ממליצה לנשים וגברים כאחד לבוא להחכים ולהנות!״
 


- שירה וילנסקי -

 

הרצאות

 

״היה ברור מאליו שאחרי ההערצה שלי לשלי ורוד כסלב טלויזיוני, אמשיך לעקוב בפייסבוק אחר הפעילות שלה כיועצת מינית ומומחית למיניות האדם. וכך הגעתי לפרסום שלה בו הזמינה שלי להשתתף בהרצאה ששמה "מה נשים באמת אוהבות במיטה?”. הגעתי עם אשתי האהובה בשעה וביום המיועדים, זכיתי להשתתף בערב ששלי העבירה, וזו הייתה חוויה מדליקה ביותר. אז קודם כל לשלי הנהדרת והמקסימה תודה רבה; היית מדהימה ומצחיקה כל כך,היה ערב מקסים על טהרת הצחוק והסקסולוגיה, שיתוף הפעולה עם הקהל היה ברמה גבוהה, הטיפים שחילקת היו לעניין וההרצאה הייתה מאלפת, הועברה בצורה כייפית, משעשעת, בטוב טעם, לא מביך בכלל, וידעת איך לזרום עם החבורה. ממה שראיתי מסביב, כולם נהנו. ללא ספק אמליץ עלייך בחום כסקסולוגית מובילה ואפיץ אותך לכל החברים הטובים.שוב תודה רבה, ממני ומאשתי.״

 

- אורן בנקין -

אתם מוזמנים להשאיר לנו המלצה או פניה!

*הצהרה: הפרטים אותם תשלחו חסויים ולא יעשה בהם שימוש מעבר ליצירת קשר

Success! Message received.

bottom of page